Moment prosím, nahrávám obsah ...
04-setkani

setkání

... je vždy Svátek. Mám zkušenost , že při každém setkání, které vyvolala chuť se sejít a to jak poprvé,tak po sté, nám tato chvíle může něco přinést. Proto se nebráním setkáním, kde ještě nevíme přesně důvod . Jediný důvod je potřeba.... A já jen potřebuji vědět co je tím primárním důvodem, proč se chcete sejít. A pokud nám to čas dovolí, a sejdeme se. Budeme rozhodně oba obdarováni....zkušeností, informací, nebo „jen“ nějakou emocí, která nás obohatí..

provázení

... nemohu se dívat na svět Vašima očima, nemohu vědět co cítíte. Nemohu znát co se děje uvnitř Vás. Mohu však stát vedle Vás a podporovat Vás ve zkoumání podstaty věcí, které se okolo Vás dějí a ovlivňují Váš život. Mohu Vás podporovat v hledání kroků a v realizaci Vaší cesty. Ano, celé je to o Vás a já jsem jen ten, který Vám „v tom“ může pomoci. Proč to dělám ? Je to úžasné dobrodružství a já jsem v jádru dobrodruh, který hledá odpovědi.

Jaká témata se řeší

Pro majitele a ředitele firem je důležité, pokud FIRMA KOMUNIKUJE. MŮJ TALENT je nezbytné znát při své životní cestě ke spokojenosti a úspěchu. VÍTĚZ TENDRU je téma pro ty, kteří se připravují na důležité rozhodnutí. Krize nechápeme jako něco zlého, je třeba brát KRIZE JAKO PŘÍLEŽITOST. Do své budoucí vysoké funkce budete vstupovat s lehkostí a s LEADEREM UVNITŘ.

Jaké jsou mé podmínky

Koučuji zásadně v prostorech k tomu připravených. Je to v Konferenčním centru GreenPoint (adresa: Dvouletky 529/42, Praha 10), nebo v centru Koučink akademie v Dolních Libchavách. Důvodem je zajištění kvalitních podmínek pro proces koučinku, kterými je klid a příjemné „nové“ prostředí. Doba kontraktu je na 6 koučovacích setkání v periodách 4-6 týdnů. Zásadně pracuji pro koučovaného. Z toho důvodu kontrakt přijímám pouze od koučovaného a z koučinku neposkytuji nikomu žádné informace. Je to z důvodu vytvoření co nejbezpečnějšího prostředí pro rozvoj koučovaného.

Máte chuť se setkat?

Zde můžete vyplnit formulář , kterým si zajistíte první bezplatnou schůzku v rozsahu 30-60 minut. Jde o tři jednoduché otázky.

Koučování jako pomoc v nouzi

Jedenkrát v měsící je jeden den vyhrazen pro koučování lidí, kteří si standardní koučink nemohou dovolit. Platí se tím, čím můžete zaplatit - od práce počínaje, přes nějaké peníze až po nějakou protislužbu. Zde je kontaktní formulář.

x
Form-foto

pojďme se setkat

Nejprve Vás poprosím o zodpovězení tří jednoduchých otázek.
Alespoň jedním slovem na každou z nich.

Co Vás vedlo k rozhodnutí setkat se?

Co byste si chtěl z našeho setkání odnést?

Máte zkušenost se spoluprací s koučem?

Zaškrtněte, kde preferujete schůzku:
Horní Libchavy 140, budova Mateřské školky
Praha - konf. centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42

Jméno:

Email nebo telefon:

Na schůzku se těší Zdeněk Štěpánek, kouč

x
Form-foto

pojďme se setkat

Jedenkrát měsíčně koučuji Ty, kteří to hodně potřebují, ale nemají na to finanční prostředky. Na prvním setkání se domluvíme na podmínkách, které jsou pro Vás únosné, nebo nějakou jinou formu, která bude pro Vás přijatelná. Dokonce to může být služba někomu dalšímu. Jediné, co je důležité a podstatné je chuť, že chcete něco změnit. Pokud máte chuť, budu vás provázet.

Téma - popis mé současné situace

Čeho bych chtěl dosáhnout

Co mohu nabídnout

Zaškrtněte, kde preferujete schůzku:
Horní Libchavy 140, budova Mateřské školky
Praha - konf. centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42

Jméno:

Email nebo telefon:

Na schůzku se těší Zdeněk Štěpánek, kouč

x
Form-foto

pojďme se setkat

Děkuji!

Zdeněk Štěpánek děkuje za Váš zájem o setkání. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat k upřesnění našeho setkání.